HAKKıNDA HERşEY HERBALIFE TüRKIYE

Hakkında herşey herbalife türkiye

Hakkında herşey herbalife türkiye

Blog Article

Üyelik esnasında bir problem evetşamanız durumunda dundaki numaralarımızı tıklayarak bizden destek alabilirsiniz.

C – Herbalife üyesi olduktan sonra üyelik adımlarında ilk özellikle e-posta yahut oluşturduğunuz kullanıcı adı ile gene kendinizin belirlediğiniz şifrenizi kullanarak sayfanızı hevesliacaksınız. Yine   rabıtalanın

Resimdeki  giriş strüktürn veya bir online oranlama oluşturun kısmına tıklayın ve açılan pencerede belirtilen bölgelere elektronik posta yahut kullanıcı adınızla giriş yaparak sayfanıza demetlanabilirsiniz.

C– İlgili telefon numarasından bize ulaşmanız yerinde Herbalife Mini Seki Paketini kapıda ödeme seçeneği ile doğrulama alabilirsiniz.

Herbalife'ın en son ayrıcalıklarından yararlanmanız kucakin tarayıcınızı yükseltmenizi şiddetle referans ediyoruz.

Hesabınızı kullanan herhangi bir şahsın şehir veya başka Maruz Bilgiler ile dayalı eylemleri veya ihmalleri;

şehir yahut sair Maruz Bilgiler kullanılarak elde edilen sonuçların düz veya emniyetli olacağına veya

şehir’den yahut öbür Sunulan Bilgiler’den bilgisayarınıza indirdiğiniz yahut temin ettiğiniz herhangi bir malzemenin doğrudan yahut dolaylı olarak niçin başüstüneğu ve sizin veya rastgele bir üçüncü şahsın verilen kaldığı her tür hasardan sadece siz sorumlusunuz.

e-posta adresinizin yahut telefon numaranızın Herbalife ürünlerinin ve hizmetlerinin ve ilgili ürünlerin ve hizmetlerin pazarlanmasına bağlı olarak kullanılması ve

Başkalarını maksatlı olarak herhangi bir şekilde ufak tefek vermek veya maddi manevi mazarrat yaymak; Kendi kimliğinizi veya ehil olabileceğiniz herhangi bir çalışmatirakinizi yanlış beyan eylemek;

5. BAĞIMSIZ HERBALIFE DİSTRİBÜTÖRLERİ’NİN İNTERNET SİTELERİ Mutlak Herbalife Distribütörleri’nin kendi Internet siteleri olabilir fakat Herbalife'dan icazet almadan kendi internet sitelerini hevesliamazlar. Icazet aldatmaınmadan açılacak genel ağ siteleri veya onaylı internet sitelerine bilgi verilmeden strüktürlacak tadilat etik kurallarının ihlali adetlacaktır ve haklarında yasal uhde doğuracaktır. Kendi web sitesi gönülğinin yakın olmasını ve Herbalife’ın Davranış Kuralları ve Distribütör Politikaları, Herbalife’ın Türkiye Genel ağ, Defa ile Sipariş ve Satış Oluşturma Yönetmelikleri ve müntesip tüm kanun ve yönetmelikleri de dahil bulunmak fakat bunlarla herbalife üyelik sınırlı olmamak üzere Herbalife’ın tüm kuralları, politikaları ve prosedürlerine her yönden münasip olmasını çıkarmak her bir Müstakil Distribütör’ün kendi sorumluluğu altındadır.

Etrafınızda yanlış, kalitesiz ve kalık tagaddi dolayısıyla kilo problemi olan kişilere essah tagaddi ile alakalı öğrendiklerinizi öğretebilir ve onlara yardımcı olabilirsiniz.

İnsanların web sitenin ve uygulamaların özellikleri ile nite etkileşime geçtiğini elan güzel anlamamıza bağış kılmak ve

Selam Ben Herbalife satın aldım (shake ve çay) shake kullanmaya sarrafiyeladım 1 hafta kadar kullandım. Yalnız sonra kul baş ağrısı ve karın bulantısı yaptı.

herbalife

Report this page